1. stupeň
-
1. třídy
Mgr. Michaela
Tomášikovátřídní učitelka 1.AE-mail:
tomasikova@glowackeho.euKonzultace:
středa 7:15 - 7:50Mgr. Dagmar
Tisančínovátřídní učitelka 1.BE-mail:
tisancinova@glowackeho.euKonzultace:
středa 7:15 - 7:50Mgr. Kamil
Moravectřídní učitel 1.CE-mail:
moravec@glowackeho.euKonzultace:
středa 7:15 - 7:50Zuzana
Bahníkovátřídní učitelka 1.DE-mail:
bahnikova@glowackeho.euKonzultace:
úterý 7:15 - 7:50 -
2. třídy
Bc. Jitka
Čaplovátřídní učitelka 2.AE-mail:
caplova@glowackeho.euKonzultace:
pondělí 7:15 - 7:50Mgr. Monika
Havlíčkovátřídní učitelka 2.BE-mail:
havlickova@glowackeho.euKonzultace:
středa 7:15 - 7:50Bc. Markéta
Švandrlíkovátřídní učitelka 2.CE-mail:
svandrlikova@glowackeho.euKonzultace:
čtvrtek 7:15 - 7:50Bc. Helena
Mikešovátřídní učitelka 2.DE-mail:
mikesova@glowackeho.euKonzultace:
čtvrtek 7:15 - 7:50 -
3. třídy
Jana
Faltysovátřídní učitelka 3. AE-mail:
faltysova@glowackeho.euKonzultace:
pondělí 7:15 - 7:50Kateřina
Machalickátřídní učitelka 3.BE-mail:
machalicka@glowackeho.euKonzultace:
pondělí 7:15 - 7:50Mgr. Jana
Jasanskátřídní učitelka 3.CE-mail:
jasanska@glowackeho.euKonzultace:
středa 7:15 - 7:50 -
4. třídy
Mgr. Kristýna
Kalinovátřídní učitelka 4.AVyučované předměty:
NjE-mail:
kalinovak@glowackeho.euKonzultace:
pondělí 7:15 - 7:50Bc. Petra
Parmovátřídní učitelka 4.BVyučované předměty:
ČjE-mail:
parmova@glowackeho.euKonzultace:
pondělí 7:15 - 7:50Bc. Jakub
Čechtřídní učitel 4.CE-mail:
cech@glowackeho.euKonzultace:
pondělí 7:15 - 7:50Mgr. Petra
Watzingerovátřídní učitelka 4.Dškolní metodik prevenceE-mail:
watzingerova@glowackeho.euKonzultace:
pátek 7:15 - 7:50 -
5. třídy
Mgr. Josef
Bícatřídní učitel 5.Avýchovný poradceE-mail:
bica@glowackeho.euKonzultace:
pátek 7:15 - 7:50Mgr. Žaneta
Dubreuiltřídní učitelka 5.BVyučované předměty:
FjE-mail:
dubreuil@glowackeho.euKonzultace:
středa 7:15 - 7:50Mgr. Jolana
Šedovátřídní učitelka 5.CE-mail:
sedova@glowackeho.euKonzultace:
úterý 7:15 - 7:50MgA. Stanislava
Hoškovátřídní učitelka 5.DE-mail:
hoskova@glowackeho.euKonzultace:
středa 7:15 - 7:50