Této sportovní akce se zúčastnilo celkem 10 škol (ZŠ i víceletá gymnázia), takže o konkurenci nebyla nouze.

Bohužel velká konkurence se potvrdila především v kategorii IV. (8.-9. třída) a to jak u chlapců, tak u dívek. Ani jednomu družstvu se přespolní běh nevyvedl podle jejich představ a bohužel s vysokým celkovým součtem pořadí se starší dívky umístily na 9. místě z devíti a starší chlapci na 8. místě z osmi.

O poznání větší úspěch si naopak připsala obě družstva mladších dívek a chlapců (6.-7. třída), kde je nutné podotknout, že tato družstva byla složena především z dětí 6. tříd. V této kategorii naše děti ukázaly, že naopak ony jsou velkou konkurencí pro ostatní školy a také to potvrdily v celkovém součtu pořadí. Jak dívky, tak chlapci se umístili na krásném 2. místě a do školy tak mohli přinést první poháry a diplomy!

Tímto, jako škola děkujeme za reprezentaci v této soutěži a jsme rádi, že děti mají stále chuť sportovat.

Do příštího školního roku jdeme s myšlenkou získání pomyslné zlaté bedny (hlavně v mladší kategorii) a kvalifikovat se do krajského kola!